Oklejanie samochodów – mobilna rekalma

Kampania promocyjna może przybrać różne formy – ważne jednak, aby była skuteczna. Niemniej, wszelkie reklamy prasowe, telewizyjne czy radiowe sporo kosztują, dlatego warto zdecydować się na rozwiązania alternatywne, jednak nie mniej skuteczne. Idealnym wyborem okazać się mogą naklejki na samochód, które będą reklamowały naszą firmę przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Efektowna promocja

Stosownymi sloganami, logiem i nazwą przedsiębiorstwa możemy  zarówno okleić samochody służbowe, jak i osób indywidualny, które za stosowną opłatą zgodzą się na promowanie naszej działalności.

Do stworzenia stosownych materiałów użyć możemy folii bądź papieru samoprzylepnego. Występują one w formie outdoor oraz indoor. Koszt wykonania jednego elementu średniej wielkości wynosi od 300 do 500 złotych, natomiast odpowiednie przygotowanie całego auta powinno nas kosztować około 3000 złotych. Ten wydatek pozwoli nam jednak zyskać mobilną reklamę, która, jeżeli zostanie przygotowana prawidłowo, powinna zainteresować wielu postronnych obserwatorów

Więcej informacji na stronie http://totemstudio.eu