Forum o detailingu.

Drodzy użytkownicy chciałbym polecić Wam świetną stronę na którą przypadkowo wczoraj się natknąłem. Mianowicie detailing forum JadewBlasku.pl. Już od dłuższego czasu myślałem o o zadbaniu i porządnym umyciu auta, ale jakoś brakowało chęci i zapału.

Do wczoraj…

Wczoraj trafiłem na JadewBlasku.pl i się ostro zajarałem, co chłopaki tam robią ze swoimi autami to głowa mała. W serwisie znajdziemy dużo informacji i porad jak działać w temacie detailingu jakie użyć kosmetyki samochodowe, jak używać sprzętu i tym podobne tematy. Również dużo ciekawych metod na które człowiek by nie wpadł, jak dobrać się do brudu :). Polecam także na stronie zajrzeć do działu kosmetyki zewnątrz gdzie znajdują się poradniki o glinkowaniu, myciu auta, konserwacji plastików, oraz inne ciekawe tematy.

Na forum możemy zobaczyć efekty pracy chłopaków oraz opis w jaki sposób uzyskiwali takie efekty. Moje zamówienie w sklepie z kosmetykami samochodowymi już czeka na realizacje :) Natomiast trzeba uważać bo detailing to choroba zakaźna :)